Gimcat Cheese Biotin Paste

defnecaldir

Gimcat markasının cheese biotin paste adli urununu cok duydum herkes tuy dökülmesini azalttigini ve tuyleri parlattigini soyluyordu annem de bu konulardan cok şikayetçi. Kullananlar var mi cidden ise yariyor mu onerir misiniz cevaplarsaniz sevinirim

4 CEVAP

Anonymus386040

Bazı macunlar kedilerin tüy dökmesini azaltıyor evet ama çok fazla etki yaratmasını beklemeyin. Sonuçta tüylü hayvanlardan tüy dökmemesini istemek biraz saçmalık olur, ne yaparsanız yapın belirli oranda tüy dökmeye devam edecektir.

sforselin

Her gün taramalısınız kimsenin tüyden şikayetçi olmaması için. Kaliteli mama kullanmalı, su tüketimine dikkat etmelisiniz. Bunların yanında alabilirsiniz tabii bu takviyeyi de. Ama tek başına tamamen tüy dökümünü ortadan kaldırmasını beklemek pek mantıklı değil

defnecaldir

Ben zaten bundan rahatsiz degilim tabi ki de tuy dokmemesini beklemiyorum sadece ailem bundan şikayetçi ve biraz olsun azalmasini istiyorlar teşekkür ederim yorumlariniz icin

sforselin

Dediğim gibi her gün 5-10 dakika tarayın, daha fazla su içmesi için elinizden geleni yapın ve kaliteli mama kullanın. Ekstra hiçbir takviye kullanmıyorum ve şimdiye kadar kimse kedimin tüyünden yakınmadı. Bunlara dikkat etmeye başlarsanız ve hala tüy dökümü fazlaysa cilt sağlığıyla alakalı sorunlar olabilir, stresli olabilir. Hiçbiri yoksa ve hala şikayetçilerse Vetoskin'i hekimimiz öneriyordu.