Crystalin Or Dr. Animal Antiseptik Soliston

Zeynepulku

Bu ikisinden hangisini sizce? Kullananlar hangisinden memnun kaldı.
Dr. Animal 500 ml 90 lira
Crystalin 200 ml 50 lira
Fiyat farkı da fazla. Fiyat performans okarakta değerlendirebilirseni sevinirim ❤

17 CEVAP

Ozge00

Ne için kullanacaksınız onsa göre yazayım. Rutin temizlik icin mi yoksa yara vs icin mi?

Firuzecik

Crystalin kullanıyorum şuan göz kulak temizliği için. Kızı kısırlaştırdığımda üzerine işemişti crystalinle sildim kuruyunca tertemiz oldu yani ben memnunum.

Ozge00

Anladım. Ben crystalinden memnun kaldim mi kalmadim mi anlamadım açıkçası. Uzerinde yazdigi vaadleri pek yerine getirmiyor sanki. Ayrıca 1 aylik kullanım süresi var. 100 ml almistim, kaldi öyle yarısına bile gelemedim. Mantari ve yarasi icin veteriner tavsiye etmisti. Dişleri icin kullanıyordum ama süresi doldu. Dişlerini Temizliyor ama :D o amacla kullanılabilir belki. Kulakları da Temizliyor ayni şekilde. Hatta patilerine de temizledim haftada bir bitsin diye. Yine de bitmedi.
Yattığı yerleri de dezenfekte etmek icin kullandim, ne kadar ise yaradı bilmiyorum. Tavsiye eder miyim onu da bilmiyorum.
Ağız kulak temizliği icin kullanılabilir ama dediğim gibi 1 ay süresi var, o sürede de bitmedi.
Çok gerekli değil bana kalirsa.

Ozge00

Evet dr animal da ayni islev, o daha uyguna geliyor fiyat olarak. Onu alabilirsiniz bence. Onda da 1 aylik sure var mi bilmiyorum hiç.

Ozge00

Bende bilmiyordum aldığım yerde yazmıyordu, şişenin üstünde ve reçetesinde yazıyor ama.

Ozge00

Ne reçetesi ya prospektus o. Annem yüzünden aklima kazınmış

Kartanesiiii

İran kedim olduğu için sürekli her gün gözünü siliyorum. Dr animal daha asidik crystaline göre bu yüzden kedimin gözlerini dr animal ile sildiğimde kızardı. Bir iki saate de geçmedi. Bu yüzden ben tercih etmiyorum Crystaline solüsyon kullanıyorum oldukça memnunum.

Yorumlarda 1 aylık kullanım süresi olduğu yazıyor fakat şuan kullandığım Crystaline solüsyonunun son kullanma tarihi 15.04 2022 solüsyonun üzerinde böyle yazıyor.

Ozge00

Son kullanma tarihi bizimde ayni sekilde ama hem şişenin üzerinde hemde prospektusunde acildiktan sonra 1 ay içinde kullanılmasi gerektiği yazıyor.

Ozge00

https://imgyukle.com/i/TZyRko

Bu sekilde yazıyor

Gamsem

Ben crystalin mavi şişe kullanıyorum heryeri için kullanıyorum yara temizlik vs hatta youtube ta dobida kanalı var izlerseniz onlarda onu kullanıyor benim vet. Tavsiye etmişti mavi şişeli olanda kullanma süresi üzerinde yazan son tüketim tarihine kadarmış kendi şirkete sordum :)

Zeynepulku

Her ikisi içinde.

Zeynepulku

Özellikle temizlik ama

Zeynepulku

Crystalin almayı ilk düşünmüştüm bende sonra bu markayı gördüm fiyat arak daha uygun geldi ayni islevdeyse Dr animal almak daha iyi gibi geldi.

Zeynepulku

Ya hoc bilmiyordum o 1 aylık sureyi. Dr animalda 1 aylık sure varsa bitiremrm 500 mlim. Bakiyim biraz

Zeynepulku

Bilgisi olan var mi Dr animals onda kullanım suresi bu kadar az mi?