Dış Parazit Damlası

Salihaylmz

Dış parazit damlası halsizlik yapar mı acaba. Halsiz gibi degil de sanki uykusu var gibi aslinda cok hareketli bir yavrudur :(

4 CEVAP

Salihaylmz

+Sürekli uyumak istiyor gibi istahsizlik yok istahi az Çok yerinde.

Ozge00

Yapmaz aslında, yalamis olabilir mi?
Belki de size oyle gelmiştir. Yarin da bakin devam edecek mi.

EsmaMer

Dış parazitin halsizlik yapacağını sanmıyorum :( belki veterinere git gel stres yapmıştır.

Salihaylmz

Özellikle hayvanlarda salgin var diye gitmedim damlayi kendim yaptim veterinerden alıp. Kopegim de sıkıntı olmamisti ama kedim kucuk diye mi agir geldi dicem ama veteriner yarısını yap dedi oyle yaptim zaten. Oyun oynamaya calisiyor bir yandan da cok yorgun gibi azcik benimle ugrasip yatiyor hemen uyumaya çalışıyor ve yalamasi da imkansiz boyunluk yaptim ona