Felicia Kedi Maması ?

emirhanaydin

Kedime şuan nd kullanıyorum fakat fiyatlar arttığı için felicia markasına geçmek istiyorum acaba kaliteli bir mamamı ?

4 CEVAP

Anonymus386040

İçerisinde et yok, proteini var. Eğer yaş mamasını düzenli verirseniz ve et takviyesi yaparsanız (ciğeri, tavuğu vs. haşlayıp ezerek vermek gibi) o zaman kullanılabilir. Uygun fiyatlı alınabilir bir mama. Prochoice da var onu da tercih edebilirsiniz, dediklerim onun için de geçerli.

Themis_hy

İçinde et yok malesef. Feliciadan daha iyi ve ondan daha uygun fiyatlı brit alabilirsiniz. Brit de brit care de güzel mamalar. Hipoalerjenik kuzu etlisi de var.

Ben felicia kullanıyorum. Gayet memnunum. Ama kesinlikle et takviyesi yapın yapınca sıkıntı kalmıyor...

JuniorCakil

Feliciayı kedim bayılarak yiyordu ama içinde et yok yanında vermeniz gerekir.O fiyatlarda golosiyide tercih edebilirsiniz.