Kedimin Oturarak Yürümesi

Deniz2009

Kedim dünden beri bazen oturarak ilerliyor arka patileri kıvrık ön patileri dik şekilde ilerliyor anlatabildim mi bilmiyorum ama kedisi böyle olan var mı ?

8 CEVAP

Tengu

Evet anal kesesi dolmuştur. Lanet bir durum bizimki sürekli tekrarlıyor. Veterinerde sıktırın. Umarım tekrarlamaz:) geçmiş olsun

Deniz2009

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun

busraelif7

Benim kedim de bunu sık sık yapardı, veteriner anal kese problemi olmadığını sadece poposunu tuvaletten sonra tam temizleyemediği için kaşındığını söylemişti. Belki öyledir sizin de :)

Ozge00

Anal kese problemi olabilir. En kisa zamanda veterinere danışın.

Deniz2009

Cok teşekkür ederim araştırıcam veterineri pazartesi gelicek götürücem hemen

Deniz2009

Cok teşekkür ederim araştırıcam veterineri pazartesi gelicek götürücem hemen

Deniz2009

İnşallah öyledir yarın sabah gidicez veterinere bakalım inşallah öyledir bi sıkıntısı yok gibi arada bir yapıyor sürtünür gibi kontrol ettim bi şişlik yok ama

Ozge00

Kizak hareketi diyoruz biz buna. İnetnetten bakabilirsiniz