Royal Canin Mother And Baby Mama Hk

ilknux

Merhaba,
Evde ki bebek kedimiz için royal mother and baby mama aldık. Daha önce diğer kedim de kitten mama kullanmıştım.
Nd, Vet Life, Hills vs de kullandık.
İlk defa bebek kedi için mama aldım.
Mama ıslak gibi.
Sürekli dikkatimi çekiyordu.
Aranızda kullanan varsa Bilgi paylaşımında bulunursa sevinirim.
İnstagram başka bir marka mamanın yağ bırakma sorunundan dolayı kedilerde rahatsızlığa yol açtığını okudum.
Benim aldığım mamadan da şüphelendim.

9 CEVAP

Anonymus386040

Evet rc mother and baby maması hem en ufak taneli mamadır hem de yumuşaktır ıslak gibidir. Normal yani

Anonymus386040

RC Mother and Baby maması piyasadaki en ufak taneli mamadır, aynı zamanda evet ıslak gibidir. Kedilerin parçalamasını kolaylaştırmak için bu. Kediniz 3-4 aylık olduğunda değiştirebilirsiniz isterseniz ama 3-4 aya gelene kadar bence en iyi mamalardan biridir. Kediler hiç zorlanmıyor onu yerken

ilknux

Kuru mamaya alışamadı. Yemesi için özendiriyorum. Mamayı alışkanlık olarak internetten aldım. Gazı olmaya başladı. Şimdi nd mama hakkında ki şikayetleri de okuyunca korktum 🙈> > > quote here

EsmaMer

Bende şuan babycat kullanıyorum ufak taneli olmasından ötürü veteriner tavsiye etmişti. Çok rahat ve severek yiyorlar. Paket bitince başka mamaya geçicem.

ilknux

Görüntü ekleyemedim ama sizde ki mama da nemli gibi mi ?

EsmaMer

Aynen ıslağımsı ve hafif yağlı gibi bir yapıda

sforselin

Yavru mamaları genelde daha yağlı. Bu yüzden de nemli gibi oluyor çoğu. Normaldir diye düşünüyorum

Toscana

Bende proplan aldım 2 aylık oldu bulduğum yavru çok severek yiyor royalda güzeldir büyük kedilerim ondan yemişti bebek

Eylulcan

Bizde yavru kedimize kullandık ama kıramadı yiyemiyordu çok az yiyordu bizde proplana geçtik bir iştahı açıldıki anlatamam o mamayı aldığımızdan itibaren yani aldığımı gün verdik anında 3 mama kabı bitirdi kullandığımız mamanın adı Proplan Acti Protect kullanıyoruz sadece veterinerlerde oluyo ve içinde anne sütü ilaveli tavsiye ederim