Kedimin Davranış Değişimi

fgler111

kedim 2,5 yaşındda dişi ve 1 yıl önce kısırlaştırıldı son zamanlarda genital bölgesini daha sık yalıyor ve bazen genital bölgesini koklayınca ağzı açık kalıyor. yürürken aniden durup genital bölgesini yalıyoruyku süresi arttı . oyun oynuyor ama eskisine göre kısa ve sık sık önceden daha uzun oynardı. bira daha fazla uyuyor daha önce böyle bir şey yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

2 CEVAP

Ozge00

Cis durumu nasil? İdrarın rengi kokusu miktari boyutu hepsi de cok önemli. Bazen idrar sorunları da o bölgede sık yalanmaya neden olabiliyor. Yakin zamanda bir veterinere danışın isterseniz. Bizim burdan yardımcı olmamiz zor

miya11

davranış değişimi olması normal benim kedimde gençlik hastalığına yakalanmadan önce her yere çıkıyor çok fazla enerjik ve günün çoğunu uyumadan geçiriyordu ama hastalıktan sonra iyileşti durumu gayet iyi ama eski huyundan eser kalmadı kucağımda1 dk bile durmayan kedi saatlerce kucağımda durmak istiyor daha uysal ve uykucu bir bebek oldu (halsizlikle karıştırmıyorum bu durumu )davranış değişikli olabilir ama diğer konu hakkında yardımcı olamayacağım