Kedim Kuru Mama İstemiyor

Blair12

Kedime kuru mama yediremiyorum. Sizin tavsiye edebileceğiniz seveceği yavru kedi maması var mı proplan dışında

3 CEVAP

Zehratosun

Kuru mama yemediği zaman ona yaş mama yada daha çok sevdiği bişey veriyorsanız ısrarla kuru mama yemez. Kuru mamasını sevmiyor olabilir procohies mama kullanıyorum kedim çok seviyor sizde mama markanızı değişin ve kuru mama yemediğinde farklı birşey vermeyin bir süre daha acıkmasın bekleyin böylelikle kuru mamaya zamanla alışır.

Anonymus386040

Kediniz kaç aylık? Yaş mama ve kuru mamayı karıştırarak verebilirsiniz. Önce yaş mama ağırlıklı karıştırın, yavaş yavaş kuru mama miktarını artırın. 1 haftada falan tamamen kuru mamaya geçebilirsiniz bu şekilde

sugartgecat

belki sevmemistir mamasını biz proplan kullanıyoduk cok az yiyodu baska mama aldık su an tabagı bile yiyo