Kesim Sürekli Hapşırıyor, Burnunu Kaşıyor.

kedim yaklaşık 1,5 yaşında dişi bir tekir kedi ama tekir dediğime bakmayın bizim elimize doğdu hiç sokak yüzü görmedi. ara ara 3-4 gün boyunca hapşırırdı ama vitamin verdiğim zaman geçerdi hep. bu sefer 3 gündür hapşırıyor ve bunun yanında sürekli burnunu kaşıyor. ne olduğunu pek anlayamadım. grip olmuş olabilir mi ya da herhangi başka bir sorunu mu var?

1 CEVAP

vodootrela

tozlu yerlerde duruyorsa bu durum olur. evinizi sık sık temizleyin ve yünlü halınız varsa bir çarşafla üzerini kapatın ben de öyle yapıyorum ama tabii veterinere gitmeniz daha sağlıklı olur.