Uyurken Gözünün Böyle Olması Normal Mi?

Verdatrtp

Bugün kedim uyurken farkettim ki bir gözü fotoğafta koyduğum şekilde duruyordu sonra uyandırdım gözünü açınca düzeldi, gözü zaten 1 aydır sürekli şişiyor kızarıyor bazen kısıyor gözünü. Bu seferde uyurken böyle olmaya başladı. Pazartesi aşı olmaya gidecekti zaten o zaman soracağım veteriner hekime. Bu arada bu göz sorunu için daha öncede gittim veterinere ama bir türlü neden oluyor bulunamadı hekimimiz damla ve merhem verdi onları zaten uyguluyordum. Veterinere gidene kadar fikrinizi sormak istedim sizce ciddi bir şey mi bu?

2 CEVAP

Verdatrtp

Arkadaşlar yanlışlıkla 3 kez gitmiş sorum ve silemiyorum kusura bakmayın

miya11

şişip kızarması ciddi bir sorun yaratabilir enfeksiyon olabilir çişlerini yaptıktan sonra patileriyle yüzüne gözüne dokunma durumları olabilir bence vet. değiştirmelisiniz tedaviye yanıt vermediyse bu kedinin sorunu değil demek ki yanlış teşhis konulmuş dediğinize göre o da pek mümkün olmamış ama yine de siz bilirsiniz