Uyurken Gözünün Böyle Olması Normal Mi?

Verdatrtp

Bugün kedim uyurken farkettim ki bir gözü fotoğafta koyduğum şekilde duruyordu sonra uyandırdım gözünü açınca düzeldi, gözü zaten 1 aydır sürekli şişiyor kızarıyor bazen kısıyor gözünü. Bu seferde uyurken böyle olmaya başladı. Pazartesi aşı olmaya gidecekti zaten o zaman soracağım veteriner hekime. Bu arada bu göz sorunu için daha öncede gittim veterinere ama bir türlü neden oluyor bulunamadı hekimimiz damla ve merhem verdi onları zaten uyguluyordum. Veterinere gidene kadar fikrinizi sormak istedim sizce ciddi bir şey mi bu?

7 CEVAP

busraelif7

Kedilerin 3.göz kapakları uyurken kapanıyor. Dıştaki göz kapakları hafif aralık kaldığı için böyle görünüyor olabilir. Bana bir sorun yok gibi geldi ama yine de veteriner en iyisi

sugartgecat

hep mi böyleydi yeni mi başladı

Zehratosun

Bu çok normal 3. Göz kapağı kediler çöl hayvanı olduğu için içeride kumdan koruyacak bir göz kapağı daha vardır bu da o sorun değil.

ilaydabal

Benim kedimdr arada bir boyle uyuyor arastirmistim tam uykuya dalmadiklarinda boyle uyuyaboliyorlarmis bazen ama yine sorun tabii hatta sorduktan sonra burda paylasirsaniz sevinirim

ecrinnurAslan

Benim kedim de öyle oluyor uyurken

Ozge00

Bizimki de böyle uyuyor bazen. Normal.

gayet normal