Uyurken Gözünün Böyle Olması Normal Mi?

Verdatrtp

Bugün kedim uyurken farkettim ki bir gözü fotoğafta koyduğum şekilde duruyordu sonra uyandırdım gözünü açınca düzeldi, gözü zaten 1 aydır sürekli şişiyor kızarıyor bazen kısıyor gözünü. Bu seferde uyurken böyle olmaya başladı. Pazartesi aşı olmaya gidecekti zaten o zaman soracağım veteriner hekime. Bu arada bu göz sorunu için daha öncede gittim veterinere ama bir türlü neden oluyor bulunamadı hekimimiz damla ve merhem verdi onları zaten uyguluyordum. Veterinere gidene kadar fikrinizi sormak istedim sizce ciddi bir şey mi bu?

2 CEVAP

vodootrela

evet yani sık sık oluyorsa ciddi bir şeydir benim kedime de uyurken oluyordu uyandırıyordum birkaç kere oldu sonra bir daha olmadı. ve kedinizin göz çevresi temizliğine dikkat edin.

Berrefilizzz

Benim kedimin gözünde bı sıkıntı yok ama bazen uyurken böyle oluyor ve gözü haraket ediyor veterinere sordum rüya görüyodur sikinti yok dedi