Kısırlastırılmıs Kediye Ne Kadar Mama Verilir Kedim 8 Aylık Erkek

Leo06

Kısırlastırılmıs kediye günde ne kadar mama verilmeli birde proplan kitten kullanıyorduk direkt diğer mamaya geçilirmi karıstırılarakmı verilir

4 CEVAP

sugartgecat

ksıırlastırılmıs mama alın obez egilimli oluyolar kısır kediler bi de karıstırarak verin simdilik ishal olur direkt gecerseniz

9 aylık erkek tekir kısır kedim var. 1.5 ay önce kısırlaştırdık. Geçen vet kontrolünde çok kilo almış dedi artık 3 öğün veriyoruz her öğün 1 kahve fincanı kadar

Proplan kısır maması kullanıyoruz bir de

sforselin

Her mama değişiminde kademeli geçiş yapmanız daha doğru. Yemeyi reddedebilir de bi süre yavrudan direkt kısır mamasına geçtiği için. Özel durumlar hariç öğünlü verme taraftarı değilim ben. Ona yorum yapmayacağım o yüzden.