Kedimin Kulağı Enfeksiyon Kapmış Doğal Çözümler Varsa Önerebilirmisiniz

Miyavmyavvv

Kedimin kulağı enfeksiyon kapmış veteriner durumu yok doğal çözümler varsa önerebilirmisiniz?

3 CEVAP

sugartgecat

enfeksiyon vücuda yayılıp kediye kötü seyler yapabilir bence bi vete götürün eger su an götüremiyosanız yogurt iyi gelebilir ama mutlaka götürün bi ara ilerlemeden

Miyavmyavvv

Çok teşekkür ederim kulağini temizlerken fark ettim simsiyahdi içi ve kanamis kabuk baglamis

Zeynepulku

Başka bir vet hekime götürün. Yapacak bir şey diyip göndermesi cok saçma. Doğal bir çözümü yok ilaç kullanması gerekebilir konuda bir vet hekim söyler size. Daha Fazla artmadan götürün lütfen