2 Aylik Yavru Kediye Market Yoğurdu Verilirmi?

onur190707

2 aylik yavru kedilerimiz anne sütü alamadıkları için süt ürünü vermek istiyorum acaba markette satilan kapalı yoğurt verilebilirmi? önceden ev yogurdu veriyordum severek yiyorlardi ama evde bitmiş.

2 CEVAP

Succubus

Asıl gıda olarak değilse tabi verilebilir. Ama yavruyken laktozu daha iyi tolere ediyorlar büyüdükçe daha az vermenizi öneririz. Ayrıca anneleri sütten mi kesildi, anneleri yok muydu? 2 aylıkken anne sütü çok gerekli bir şey değil çünkü. Kuru mama ile beslenmeleri yeterli olacaktır aslında

Denizygt

Kuru mamanın yanında mutlaka ev yoğurdu haşlanmış yumurta kefir tuzsuz peynir gibi ek gıdalar mutlaka vermelisiniz yaş mama içinde ayda bir ciğer haşlayıp içine havuç ve pirinç koyarak verin balık göğüs haşlayıp verin