Antibiyotik Kaç Saatte Bir Veriyorsunuz?

Zukooo

Azitro antibiyotiği kaç saatte bir veriyorsunuz? 12 mi 24 mü ?

10 CEVAP

Gelyahron

24 saatte bir veriliyor

Melrose

Onu veterinerin söylemesi lazım çünkü kilosuna göre gün arayla yada 2 günde 1 şeklinde uygulatan da var. Geçmiş olsun

Tengu

24 saatte bir verin veterinere ulaşana kadar. Fazla vermek az vermekten çok daha zararlı olacaktır

12 saatte bir 7 gün boyunca uygulanmalıdır. Sonrası için kontrol muayenesi yapılıp gerekirse antibiyotiği 14 güne tamamlanmalıdır. Geçmiş olsun patili günler dileriz.

Zukooo

600 gram daha hayvan sanırım 24 saatte bir vericem

Melrose

Çok ufakmış ne kadar vereceğinizi söyledi mi? Yarısının yarısı şeklinde uygulamıştım ben

Zukooo

0.5 cc dedi ama o ayrıntıyı unutmuşum

Zukooo

Ya da 12 saatte bir daha mı iyi olur bilemedim bilgisi olan varsa yazsın lütfen

baranertaga

Veterinerinizi arayıp sorun en iyisini o söyler.

Zukooo

Pazar olduğu için telefonu kapalı :(