Mast Cell Hücre Tümörü Tedavisi İlaci Palladia

DilaraLuna

Merhaba, birtanecik oglumun Mast Cell Tümörü Kanser tedavisinde kullanmak uzere dunyadaki tek tedavisi olan Palladia ilacindan uzun ugraslarla getirtmistik, arastiranlar elde etmesi ne kadar zor bir ilac oldugunu bilir. Oglumuz melek oldu, kalan 2 kutu ilaci aldigim fiyata verebilirim.

3 CEVAP

ozanyavuz

merhaba, köpeğinizi kaybetmenize çok üzüldüm. palladia ilaca çok ihtiyacımız var. köpeğimizden 3 adet kitle alındı. lütfen iletişime geçermisiniz ? Ozan ben 0549 491 01 49

ozanyavuz

merhaba, köpeğinizi kaybetmenize çok üzüldüm. palladia ilaca çok ihtiyacımız var. köpeğimizden 3 adet kitle alındı. lütfen iletişime geçermisiniz ? Ozan ben 0549 491 01 49

ozanyavuz

merhaba, köpeğinizi kaybetmenize çok üzüldüm. palladia ilaca çok ihtiyacımız var. köpeğimizden 3 adet kitle alındı. lütfen iletişime geçermisiniz ? Ozan ben 0549 491 01 49

tuncerpinar

merhaba ilacı sattınız mı acaba?