Kedim Sizce Smokin Mi?

Veteriner ırk olarak tekir olduğunu söylemişti fakat bugün bir arkadaşım smokin olduğunu söyledi sizce smokin mi?

5 CEVAP

winrina_

Smokin,calico,sarman isimleri ırk değil kürk rengi

kaanpolat

Tekir smokin bunlar kürk isimleri aslında tekir diye bir ırk yok yada smokin diye. Mahalli Vahşi kedisi ile Afrika vahşi kedisinin çiftleşmesiyle oluşan melez bir ırktır. Tekir kürk isimdir sizinki de tekir ama aslında melez

evet zaten siyah beyaz kedilere smokin kedi diyoruz

Thekedi

Siyah beyaz kedilere smokin diyoruz ama bu ırk ismi değil kürk desenidir.

Bir maine coon da smokin kedi olabilir bir melez/mix(sokak kedisi) kedide smokin kedi olabilir.

Kediniz tuxedo/smokin. Aslında bütün kediler tekirmis sarilar sarman siyahlar bombay gibi ayırmak için kullanılıyor işte