Sokak Kedisi Hafif Tırmalama

Dy22

Bahcemizde anne kedi dogurmıstu ve onun yavrularına yaklasık 6aydır bakıyoruz ve aralarından bi kediyi severken elimi tırmaladı ama cok derin olmayacak şekilde yani yine de aşı olmam gerekir mi sizce?

6 CEVAP

gayelise

Hiç gerek yok endişelenmeyin boşuna benim elim 10 yıldır tırmıktan kurtulmuyor sokak kedilerinden olsun evdeki kedilerimden olsun bu zamana kadar bir şey olmadı

Nebu80

Suyun altına tutun alkolle temizleyin benim oğlumun da birkac defa tirmaladilar maalesef

alabalik32

O kadarda birşey olacağını sanmıyorum. Elinizi yıkayın alkollü birşey sürün. Kolonya sürün.

Dy22

Tamam teekkur edeirm

Mehmetkr

Hiçbir şey olmaz benim başıma kedi tırmalamasindan tutun da köpek isirmasina kadar her türlü musibet geldi daha hiç aşı olmaya gerek duymadim elinizi iyice yıkayın geçer diycen ama sizde öyle bir durum bile yok. Endişelenmeyin yani

Karameeell

Oooo o neki benim elimi bacağımı görseniz =) harita gibi oldu benim de kedim aynen disarda bahçede yaşıyor aşısı da yok.. Çok şükür birsey olmadı sanki =))