Bana Kendimi Değersiz Hissettiriyor

kaanpolat

Beni resmen protesto ediyor sırf kendileri rahat etsin diye kedi evi aldım ama şuna bakın 2 gündür lavoboda yatıyor. Aman güzeldir sağlıklıdır diye Orijen aldım ama sokak hayvanları na aldığım paw paw poşetini yırtıp onu yemiş neden böyle. Bu

13 CEVAP

sugartgecat

benim kedim de sokak kedilerim icin aldıgım mamayı kendi mamasından daha cok seviyo ucuz olanların tadı daha guzel sanırım ve kedimin yatagı icin yatak aldım yatmadı kendi kazagımdan yatak yaptım yatmadı oyuncaklar aldım yüzlerine bakmadı en sevdigi oyuncagı ayran pipeti yani yalnız degilsin mama ve kum dısında bi sey almıyorum artık

Anonymus552223

Vok ustune gidip boguyor olabilirsiniz. Ayrica kediler maddi seylere onem vermez, en pahali oyuncagi da alsaniz kagittan yapilma top daha cazip gelebilir bunun sizi sevmemesiyle alakasi yok. Mamada ise genelde adi mamalarda katki aroma cok oldugu icin adi mamalari daha cok seviyorlar ama cok yemesin zaten, kaliteli alin siz yine de

Nebu80

Sonucta hayvan bu mantık aramamak lazım ☺️ lavabo hosuna gitmiştir yatıyordur.

alabalik32

Allahım yarabbim lavaboda nasıl yatıyor öyle :)) Bende Paşa beyime ona ait od verdim kedi evi aldım oyunlar vs. Ama odadaki bazanın üstünde yatıyor :))

Linsenpai

Kediler biraz tuhaflar. Sorgulamamak lazım çok lelelfşv

kaanpolat

Bence ilgi istemiyorlar

kaanpolat

Ben aynı artık sadece mama kum yaş mama ödül artık almıyorum

ecrinnurAslan

ben kedime top veriyorum deli oluyor

kaanpolat

En çokta babamla abimle yakın olması zoruma gidiyor ben büyüttüm her şeyini ben yapıyorum ama hanım efendi babamı daha çok seviyor resmen psikolojik yardım alıcam kediye küstüm sana diye trip atıyorum

kaanpolat

Tabiki maddiyata önem vermezler ama 1 aylıktan beri her şeyi ile ben ilgilendim anne öldü 5 aylık olana kadar çişini ben yaptırdım zoruma gidiyor

kaanpolat

Evet aynı şey resmen o paylaşımdaki ile

ecekirdekci

Benimki de ağacı ilk geldiğinde çıkmamıştı birkaç gün, tırmalama yerlerinin ne işe yaradığını da bir sene sonra falan çözdü :) Neyseki oğlum var artık da alınanlar heba olmuyor.