Kum Ve Mama

samet2859

kedim için mama ve kum arıyorum iyi kum ve mama olursa sevinirim

7 CEVAP

Kum olarak ever clean , mama olarak nd

Littlecats

Kum: Pro line
Mama: N&D

kaanpolat

Orijen tabi bütçeniz varsa Acana olabilir ben bu iki markadan hiç şaşmadım piyasanın en maması orijen Acana kum olarak ta kalın taneli kullanıyorum markanın çok bir önemi yok benim için ucuz kum kalın taneli

SerraYanmaz

Eğer doğal kedi kumu düşünürseniz NaturalBastet ve BigCat öneririm
Kedimin bronşitinin geçmesinde hız kazandırmıştı

Eylulcan

Biz kum olarak Always Fresh kullandık 25 tl ve kum çok iyi topaklıyor koku yapmasını iyi derecede önlüyor ama kokusuz alın kokusuz daha sağlıklı Mama olarakta Proplanı öneriririm eğer bütçeniz iyiyse sadece veterinerlerde olan Proplan Acti Protect maması var çok seviyor bizimki 1.5 kilosu 130 tl ortalama 1 1.5 ay gidiyor ama eğer o kadar durumum yok derseniz petlebide proplanın 3 kilosu 160 tl yanında ödül maması ve aynı mamanın 400gramını veriyor artı oyuncakta veriyor hediye olarak yani 3 kilo+400gr+ödül maması+oyuncak 160 tl yada 170 tl 2.5 ay gider fiyatı çok uygun biz veterinerde sorduk aynısını 3 kilosu 205 tl ydi

Eylulcan

Dediğim gibi bütçeniz iyiyse Proplan Acti Protect maması çok iyi sadece veterinerlerde oluyor içinde Anne sütü ilaveli çok daha sağlıklı

Kum olarak ProArt kullanıyoruz şu an baya memnunuz. 10 lt alınca baya gidiyor. Proline kullanmadım hiç ama gerçekten iyi diyorlar ben de almayı planlıyorum. Mama olarak Proplan kitten kullanıyorum ben baya uzun süre gidiyor sitede 86 tl sanırım, ben petshoptan 1 kg alıyorum bazen 47 tl şu an kilogramı. ProArt'ın da 10 lt sini 30 tlye almıştım.