Royal Canin Kitten

Denizmerve39

Merhaba arkadaslar kedim 2aylik yavru royal canin aldim gunde kac ogun ve her ogunde kac gr vermem gerekiyoe bilgisi olan paylasabilirmi

3 CEVAP

Denizygt

Merhabalar yavru kedilere öğün şeklinde mama verilmez onlar sık sık azar azar yerler benim kızım 7 aylık oldu ben halâ 1 su bardağı mamayı kasesine döküp akşama kadar onu yediriyorum azaldıkça üzerine ilava ediyorum birde tabi ek besin vermesilisin yumurta haşlayıp sarısını ev yoğurdu kefir ve tuzsuz peynir

Denizmerve39

Ama uzeronde gramaj yaziyo mamanin

alabalik32

Yavru kedilere öğün olarak verilmez. Mama kanını yarıya kadar doldurun. Bittikçe yenileyin.