Gimcat Nutripockets Kedi Ödülü

Kultigin

Arkadaşlar başlıktaki ödül mamasını kullanan var mı? Biotinli, vitaminli, maltlı ve diş sağlığı için olan birkaç çeşidi var. Sizce işe yarar mı yoksa pazarlama için mi? Kullananlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

2 CEVAP

Somonlusunu kullanıyorum. Yemek yerken sofraya saldırmasın diye mamasının içine bir tane bırakıyorum veya avcumda veriyorum. Gün içinde vereceksem hışırtısını duyar duymaz koşturup üstüme atlıyor, bugün komando gibi bacağımdan tırmanıp o vaziyette elimden yedi 😀 Ayrıca Gimcat Pudding de denediğim bir ürün. Onu da çoo seviyor. Yedikten sonra kabı temizlemenize gerek kalmıyor 😀

FeyzaZeynep

Ben vitaminlisini kullandım ama çok severek yemedi onun yerine macunlarını daha çok severek yiyorlar ama diğer ödül mamalarına göre çok çok iyi gimcat.