Acil Cevaplarsanız Sevinirim

acelikors5

Kedim pamukta dün halsizliik sezdim. Yine mamasını yiyip suyunu içiyordu bugün dışardaydım eve geldiğimde ölü gibi yatıyordu çok korktum tahminim grip olduğu yönünde. Hemen battaniyeye sarıp arkasına sıcak su torbası koydum su içirdim suyu bile çok zor içiyor naneli suyun buharına tuttum koklasın burunları açılsın diye. Veterinerimi aradım oda sadece sıcak tutmam gerektiğini uzaktan bişey yapamıcağımı söyledi fakat çok endişeliyim gözleri baygın bir şekilde yatıyor. Şuan onun için yapabileceğim iyi gelebilecek bir şey var mı?

14 CEVAP

sforselin

Veterinere götürmek?

Yakın zamanda evin zemini temizlediniz mi? Çamaşır suyu veya benzeri bir şeylerle?

Denizygt

Dışarda üşütmüştür yavrucak, bence dışarıya çıkarmayın alışırsa evde durmak istemez bi süre sonra biran önce veterinere götürmeniz lazım.

Gmz91910

Vücut ısısı nasıl ateşi var mı yada soğuk mu

acelikors5

Şuanda ateşi vardı düştü. Vücut ısısı normal battaniye içinde olduğu için sıcak şuan kulakları buz giibiydi ısındı burnuna burun damlası sıktım bidaha buhar koklattım şuan nemlendi burnuda yürümeye başladı salona doğru gözleri de açıldı biraz daha ama alıp yatağına geri yatırdım battaniye içine su veriyorum bi çay tabağı da yoğurdu sulandırıp içirdim. Şuan uyumaya çalışıyor sabaha kadar dayanabildiğim sürece başındayım. Biraz daha iyileşti gibi yarın veterinerdeyiz.

Kediler patilerini yaladığı için sorun olabiliyor temizlikte kullandığınız kimyasallar büyük ihtimal bir zehirlenme durumu olmuştur gecmis olsun.

Ayseenur10

İzmirde nöbetçi veteriner kliniği vardır bence bi araştırın

acelikors5

Evde alkollü birisi var ve taksiyle izin alarak gitmem gerekli fakat izin alamam çoktan uyudu. Zaten götürebilcek şekilde olsam kesinlikle götürürdüm. Bunun haricinde tavsiye verebileceğiniz bir şey var mıdır? En önemli soru açıkçası sabahı görür mü? Korkuyorum.

acelikors5

Evde alkollü birisi var ve taksiyle izin alarak gitmem gerekli fakat izin alamam çoktan uyudu. Zaten götürebilcek şekilde olsam kesinlikle götürürdüm. Bunun haricinde tavsiye verebileceğiniz bir şey var mıdır? En önemli soru açıkçası sabahı görür mü? Korkuyorum.

acelikors5

Temizlemiştik evet yerleri silmek için yüzey temizleyici vileda yapmıştık süpürdükten sonra.

acelikors5

Ama sürekli yapıyoruz bi sorun olmuyordu doğduğundan beri bizimle bu hafta içi bahçeli evimiz bahçeye çıkmıştı dolandı biraz eve aldık ayaklarını silip acaba onunla mı bi ilgisi var...

Gmz91910

Gidebildiniz mi bugün nasıl oldu minik

Zukooo

Ya çıkın gidin veterinere imkan yoksa yaratın servis yapan vetler var arayın bu ne sorumsuzluk ya

acelikors5

Ay her şeyi yargılıcak bir şeyiniz var gerçekten yardımcı olmak yerine morali düşük olan bi insanı linç etmeye daha da moralini bozmaya proglamlanmışsınız adeta! Ben sizden yardım istedim bana laf kalabalığı yapmanızı değil. Bazen bazı şartlar el vermiyor bu çevrede öyle servis yapan bir veteriner yok malesef 7 24 açık olan var onlarda almıyorlar evden. Zaten öyle bir durum olsa dün aramıştım sadece getirebilirsiniz yapabilceğiniz bişey yok sıcak tutun demişlerdi. Yavrucak şuan düne göre çokk çok daha iyi veterinere götürdüm gerekli tedavi sürecini başlattık ilaçlarımızı kullanıp tekrar kontrole gideceğiz diğer herkese çok teşekkür ederim şuan hiç bir sıkıntı yok.