Saçma Sapan İnsanların Hayvan Bakabileceğine İnanması

SerraYanmaz

Öncelikle bu bir soru değil dertleşme postu
Kedilerimi sahiplendirmeye çalışıyorum ve abuk subuk insanlar yazıyor
Benim annem bı lokma ekmekle kaç kediyi doyururdu o kadar pahalı mama mi olur diyor hangi markayı kullanıyorsunuz diyorum 10 liralık mama söylüyor öncekilere ne oldu kaçtı diyor E ŞİMDİ BENİM YAVRUMU NE DİYE İSTİYORSUN TAM OLARAK
Bı de her şeyi siz bilirsiniz kendine zengin birini bul diyor
İçeriği iyi ve fiyatı uygun bir sürü marka var her ay ona o kadar para mı harcanırmış
Bakamayacaksan isteme kardeşim bı bitmediniz

27 CEVAP

kaanpolat

Ben kedimi 1 aylıkken sokaktan annesi öldüğü için aldım alırken 1 kardeşinde 17 yaşında bir kız aldı ben aylık gözümden sakınıp en iyi mama ları alırken pirelendi diye 5aylık olunca sokağa atmışlar

kaanpolat

Şu işsizlikte bile kedimin mamasını hiç kısmadım Hep orijen kullandım sadece param bitti 1 2 gün yaş mamayla idare edip yine de gidip market maması almadım

Gmz91910

Ya aşı konusunu bile anlayamayan insanlar var.gereksiz buluyorlar hayret ediyorum.:/ ben sokakta baktığım canlara bile vitamin takviyesi yapıyorum.en iyi mamaları alamasamda en iyi şekilde besliyorum onları.

Mehmetkr

Siz öyle yapıyorsunuz diye işsiz insanların hepsinin orijen ile beslemesini beklemeyin ama en azından Dr sacchi ile beslemeli bence zaten dandik mamalar 5 TL dr. Sacchi de 10 TL ayda 5 TL için o kadar kısmaya gerek yok

Mehmetkr

Bu arada kedi için konuştuğumu tekrar söylüyorum köpek besleyen insanlardan böyle bir beklentimiz yok tabiki

Mehmetkr

Yok siz öyle dediniz diye demedim ortaya söyledim

darwinnnnn

eşime hediye alıyorum ilk aldığımız yavru öldü eşim atlatamıyor diye yenisini alacağım diyen oldu hayvan eve geldikten üç gün sonra ölmüş

Erogluekiin

Dediginiz 3 gün sokağa vs gibi kavramlarda durunu olmayan insanlar geçici yuva olabilir. Çünkü yavrulara çoğunlukla yuva çıkar eğer çıkmazsa son çare onda kalmalı. Sonuçta bir kedinin masrafı sadece mama değil malesef burda dişi kesi kısırlaştırması bile 900 tl

baranertaga

Bende pro plan mama kullanıyorum aldığım yer pro planın 10 kg lik çuvalının içinden bana açıktan veriyor. Normalden biraz daha uyguna geliyor yarım kg mama benim kedime ortalama 15 gün gidiyor.

JIJOCAN

Hepimizin başında var. Bizde vermiyoruz

SerraYanmaz

Evdeki 5 kediye babamın emekli maaşıyla bakıyoruz evet nd alsınlar illa demiyorum ama 8 ay gidecek 10 kilo mama 200 - 250 lira "her ay BUNA bu kadar para mı vericez" diyen birinin "hasta mı bu" diyenin iyi bakacağına inanmıyorum kusura bakmayın.
Önceki kedileri ölmüş, kaçmış.Muhabbet sadece mama değil yani

Erogluekiin

Sanırım benim zor durum kavramımı anlamayan insanlar var. Ne diyeyim ne anlarsanız anlayın.