Kedim Kilolu Mu

Berrefilizzz

Kedi vücut fotoğraflarına bakıyorum hani zayıf mi sisko mu hiç birine benzetemedim sizce nedir

9 CEVAP

Verdatrtp

ilk fotoğrafta biraz kilolu duruyor. Tartıp bakın bence öyle daha iyi anlarsınız. Ama bence ciddi bir kilo sorunu yok.

Kultigin

Biraz boylu poslu gibi :) fakat aşırı kilolu değil.

Berrefilizzz

5 kilo şu an ama göbeği var:(

Ozge00

Normal. Daha fazla kilo almamasi yeterli. Ustten de gayet iyi duruyor. Tam benim kedimin gelmesini istediğim kilo :( nasil yapıyorsunuz bir sirri falan var mi ya

Obez olma yolunda ilerliyor gibi. Bence biraz daha düzenli beslemeyi deneyin zira belirli bir aşamadan sonra diyet ihtiyacı olabilir. Kedilerde diyet meşakkatli bir olaydır.

sforselin

Az biraz spor gerekiyor gibi :) Göbüşü biraz sarkmış. Bizde de bunun daha hafifi oluştu bu aralar. Yavru mamasını değiştirip bir iki oyuncak aldım.

Ozge00

O gobek kismina dokunur musunuz sadece sarkik mi yoksa löp löp et mi? Ben genel olarak kisir erkek kedilerde o bölgeyi sarkik görüyorum.

Bizimli kilolu değil hatta zayıf ama onda bile sarkma var. Kısır olunca mi oluşuyor tam emin olamadım

Gmz91910

Fıstık gibi:)

kaanpolat

Kesin erkek dimi erkekler genelde umursamıyor aynı biz erkekler gibi benim kız kabında hep mama olmasına rağmen neden se hep 2.5 kilo