Tuvalet

JuniorCakil

Her zaman kedimle beraber kapım kapalı şekilde yatarım.Gece tuvaletini yaptı ve yanıma geldi sabah kalktığında odaya dışkı yaptığını gördüm.Hala oraya gidiyor çamaşır suyuyla temizledim.Az önce yine tam tuvaletini oraya yapacakken yakaladım napmam lazım.

3 CEVAP

Berrefilizzz

Kum kabı temiz mi

Berrefilizzz

Bı keresinde bende kedimle kendimi odaya kapatmıştım bağırdı bağırdı ben çıkmak istiyor sandım gözümün önünde yaptı kakasını tuvaleti gelmiş ondan bağırmış o zamanlar 13 yaşındaydım anlayamamiştım

JuniorCakil

Tuvalet kabı her zaman temiz.Bugün odaya almadan yatıcam içeride miyavlıyor :c
Kumu koku yaptığı için balkona koyduk ama balkona çıkınca 11.kattan aşağı bakması bizi tedirgin ediyor o yüzden biz miyavladığında çıkarıp geri içeri alıyoruz.Şimdi kumunu balkon kapısını aralık bırakıp önüne aldım bakalım daha iyi olur inşallah.