Kedim Soğur Mu

Anonymus944867

Her gün belirli sprey diş fırçalama taranma vb şeylerden dolayı bazen kedimi sıkıştırıyorum bazen canı yanıyor ve bir süre bana acıklı acıklı bakıyo yanımda durmuyo sevdirmiyo kendini benden soğuma ihtimali var mı bu düşünce beni çok üzüyor

11 CEVAP

ecekirdekci

Hoşlanmadığı bir şey yaptıktan sonra ödül maması vb. bir şey verirseniz iyi olur bence. Hem zamanla daha kolay yaptırabilir ödül alacağını bildiği için.

Anonymus944867

yazdığım şeyleri düzgünce okuyup anladıktan sonra günah sevap olayına girseniz keşke tedavisi için yapmak zorundayım her gün rutin şeyler değil ayrıca kulak pamuğuna sprey sıkıp nasıl diş etine sürücem onu da söyleyin lütfen xd :)

berkeozdede

Kusura bakma yeni gördüm. Kediler böyle şeylerde evet kıza işiyor üzülebiliyorlar. Fakat Onu sevin yaş mama verin Düzelecektir. Merak etmeyin Kediler Kinci değildir. Bazı kediler hariç. Merak etmeyin bol bol sevinOnu şımartın

Alperen07

Kesinlikle soğumaz ben de bizim oğlanın az kedi aknesi olmuş ilerlemeden önüne geçmek için her gün oksijenli su ile çenesini siliyorum pamuğu görünce kaçıyor ama yakalıyorum zorla siliyorum ağlıyor biraz hemen sonra öpüp bırakıyorum tabi kaçıp gidiyor biraz gelmiyor ama sonra yine sevdirip sürtünüyor onun iyiliği için yapıyorum siz de onun bakımını ne güzel yapıyorsunuz bence anlıyor iyiliğini istediğinizi ama sıkıntıya gelemiyodur bir kedi sahibini sevmekten kolay kolay vazgeçmez bence onlar kalpten sevgiyi hissediyor

Anonymus944867

???

Anonymus944867

Cevap verseniz hani? 23 kişiden 1 kişinin fikri yok mu

darwinnnnn

kesinlikle soğumaz diyen yanlış düşünmüş maalesef sizden kaçıyorsa bir sıkıntı var demektir ayrıca her gün yapılmayacak şeyler bunlar her gün fırçalıyor musunuz dişlerini

Anonymus944867

her gün fırçalamıyorum elbet ama diş etinde ki problem için fırçalayıp kloroben sprey sıkmam gerekli bi 2 3 saat sevince kaçıyor ama diğer sabah düzeliyor aramız @darwınnnnn neden soğuyacağını düşündün örnek gördün mü

JIJOCAN

Bu rutinleri neden her gün yapıyorsunuz? Ne gerek var bu kadar zorlamaya, elbette ki korkmuş yavrucak. Haftada bir yapmanız yeterlidir... Lütfen ama stresten hasta olacak, günah

JIJOCAN

Sprey sıkmayın, kulak pamuğuna sıkıp onunla sürün, fıslayan bir şey olduğu için korkması çok normal

Soğumuyor ama sanırım eskisi kadar samimi sıcak yaklaşmıyor malesef. Boxa koyup veterinere götürdükten sonra aramız açıldı...