Kedimi Yıkamak İstiyorum

bchsatlntc

Kedim çok kirlendi birazda kokuyor beyaz olduğu için daha kirli gözüküyor hava soğuk bir sakıncası olurmu şampuan ne kullanmalıyım dalin olur mu

4 CEVAP

Findikthecat

Biz bu sampuani kullaniyoruz kedimz icin oneririm.https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/pet-love-limon-ozlu-kedi-ve-kopek-sampuani-250ml.html?utm_source=revotas&utm_medium=perssearch&utm_campaign=perssearch&rvs_source=other&rvs_medium=perssearch&rvs_campaign=perssearch

Ozge00

Vallahi benimki de çoğunlukla beyaz ama ne kir gördüm ne bir şey. Nasıl kirleniyorlar anlamıyorum. Mis gibi de kokuyor. Kediniz kendini yalamiyor mu acaba düzenli olarak?
Bence gerek yok yıkamaya ama cok istiyorsaniz ilik suyla yikayip güzelce kurutun. Havlu ile tam kurumuyor tüyler, dipte ıslaklık kalıyor illa.

bchsatlntc

Çok yalanıyor bebek ıslak mendili ile temizliyorum ama hâlâ kirli dolapların üstünde geziyor kuruması için elektrikli soba yakıyorum zaten kaloriferin üstünde yatıyor