Kedim Zayıf Mı

bchsatlntc

Kedim 7 aylık erkek tekir 3.5 kilo normal mi bana biraz zayıf geliyor

4 CEVAP

baranertaga

Normal gibi benim kedim 5 aylık 2 hafta önceki vet ziyaretimizde 1.85 kiloydu belki şimdi 1.90 olmuştur. Sizin ki de zayıf sayılmaz

bchsatlntc

Teşekkürler

sforselin

Kedinizin yapısına göre değişir. Ideal kedi kilosu olarak aratıp çıkan fotoğraflarla kedinizi kıyaslayabilirsiniz. Fazla kilo sağlığını kötü etkiler. Dikkatli olun. Zayıf diye ekstra bir şeyler yapmaya çalışmak ileride aşırı kiloya yol açabilir.

Buketbayraktar

Benim 7 aylık 3 kg olmadı henüz sizinki zayıf değildir :)