Mystic Benzeri Mama

elifemekci

Merhaba. 3 haftaya yakın süredir kedim mystic somonlu kısır mama yiyor. Denemek için 1.5 kglık paket almıştık. Bir sorun da yaşamadık, iştahı iyi, gaz ishal vb sorun yok. Tüyleri çok güzel. Büyük paket alacağız ekonomik olması için ama daha çok seveceği bir mama olursa ondan da alabilirim diye düşünerek fiyatı Mystic benzeri olan güzel içerikli mama arayışındayım. Brit care dediler baktım fakat fiyatı yine mystice göre baya üstte kalıyor. Maalesef bu bütçenim üstüne de çıkamıyorum şimdi, üniversite öğrencisiyim. Çalışmaya başladığım zaman NDye geçeriz inşallah.

Önerisi olan var mıdır?

5 CEVAP

sforselin

Ben Golosi'yi beğendim. Felicia'yı da buradakiler seviyordu. İkisinin de içeriğine çok detaylı bakmadım. Kontrol eder öyle karar verirsiniz :)

Ozge00

Yok sanırım, ben feliciaya geçtim mystic alerji yapınca. Sonra brit almayı düşünüyorum. Piyasada uygun fiyatlı mama kalmadı denemediğim cidden. Golosi de denedim ama değerlerini cok incelememsitim açıkçası, farkettim de taruin vs düşük. Ek vitamin kullanabilirsiniz bence Veterinere danışarak. Onun harici et içeren mama yok o fiyata yani bulamadım. Felicia benzeri prochoice var bir. Veya arayışa girmeden Mystic ile devam edebilirsiniz, rotasyonlu olarak bütçenize gore brit veya felicia deneyebilirsiniz . Golosi de olur.

sforselin

Golosi'nin et oranı kötü olmadığı için taurinin de uygun olduğunu düşünüyorum ben. Benim kullandığım Acana'da daha az taurin var. İçiniz rahat etsin diye ara ara yürek haşlayabilir ya da toz versiyonlarından satın alabilirsiniz.

elifemekci

Çok teşekkür ederim, felicia ve golosiye de bakacağım 🙏🏻

Ozge00

O eklenen taurin miktari diye biliyorum, icindeki ette vs bulunan taurin miktarını yazmıyorlar. Yani en azından ben böyle biliyorum.