Cok Cok Acil Kedimin Dikislerinde Kan Geliyor

Cns23

Kedim 3 gun once fitik ameliyati oldu. Dikis yerlerindeki ipleri cikarmis. Simdi hafif sızıntı seklinde kan geliyor bisey olur mu ne yapmaliyim yardim lutfen

5 CEVAP

Mehmetkr

Veterineriniz arayın ne duruyorsunuz

Mehmetkr

Elizabeth takılı değil miydi?

Cns23

Veterinere sordum bisey olmaz dedi. Yakalik simdi takılı.. surekli takip ediyorum..

Mehmetkr

Veteriner bişey olmaz dediyse ya olmuyordur ya da veterineriniz ilgisizdir. Veterinerinizi siz tanıyorsunuz hangisi olduğunu siz bileceksiniz

Cns23

İlgili biri kendisi. Cevaplarınız icin teşekkürler. Takipteyim umarim iyi olur