Krax Mama

Karameeell

Arkadaşlar bahçede ilgilendiğim kedi ve başka kediler için krax mama denedim sevdiler onun çoklu paketini almak istiyorum ama aranızda minisine kullanıp farklı birsey ile karşılaşan oldumu

4 CEVAP

biz de aşağıdaki kediler için 150 tlye toplu denk gelince almıştık 7 kedi olunca zordu. Baya da sevdiler uzun süre tükettiler, sonra migros indiriminde bizimkiler başka bir mama almışlar ona geçtik. ama kraxta da uzun süre yediler bir sorun yaşamdık.

Karameeell

Kimse yokmuuuu ya =(

Karameeell

Teşekkür ederim butceme uygun o mama açıkçası.. Küçük paketlerini alıp denedim gurme renkli taneyi çok seviyor ama renkli taneli olduğu için ben biraz endişe ettim.. Bu kez kuzu etli aldım boyut olarakda küçük taneli onu deniycem severse on beş kilo alicam.. Bahçede bir kedi ile ilgileniyorum ama başka kediler var geliyorlar ve sayı artıyor dayanamıyorum onlarada veriyorum e olunca hemen bitio yetmio.. Kaliteli mamalarda çok pahalı onları malesef alamam şuan uygun fiyatlı zararsız araştırıyorum uzun süredir kullanıyorum gurmesini çok şükür bir sıkıntı gözükmüyor kiloda aldi.. Ins bunuda sever.. Micho enjoy mito düşündüm ama bunun daha iyi olduğunu düşünüyorum ins yanılmam

Karameeell

Alabileceğim fiyat uygun mama markaları bunlar..