Golosi Kısır Kedi Maması

Ayben02

Anket

Golosi
(17 oy)
Felicia
(0 oy)
Toplam (17 oy)

Kedim fiv taşıyıcısı olduğundan dolayı biraz daha iyi mamaya gecmem lazım felicia ve golosiye baktım golosi biraz daha iyi göründü gözüme ama kedilerim sever mi bilmiyorum ve siz hangisini önerirsiniz

26 CEVAP

Ayben02

Evet ama bursum aylık sadece 300 lira ve bunun içinde kum vitamin yaş mamada var oyuzden 10 lira da olsa 20 lira da olsa benim için önemli oluyor ve bu ara zaten yine tedavi parası ödeyeceğim için

Zeynepulku

Sanırım indirimde 300 muş simdi 380.
Ben felicia öneririm. Yukarıdaki ada demişler et türevlerinin yüzde kaçı gerçek et bilinmiyor. En azından felicianin içeriği tam. Her gün haşlanmış tavuk ciğer ve yürekle takviye yapıp vitamin, bağışıklık güçlendirici kullanmaya Çalış.

Zeynepulku

Felicianin içeriği tam yazılmış ne var ne yok biliyorsun.

Ayben02

Peki taurin paste olarak sadece gimcat mı var başka marka biliyor musunuz

Ozge00

Ben bu golosinin vitamin değerlerini bulamadım. Ekleme yok mu ki acaba. Ndye baktım bir sürü vit yazıyor. Bulabilen var mı

Ayben02

Ben de göremedim acaba bunu alınca günlük vitamin de vermem gerekir mi

Ozge00

KATKI MADDELERİBesinsel katkı maddeleri: A Vitamini 18000IU; D3 Vitamini 1200IU; E Vitamini 600mg; C Vitamini 300mg; Niasin 150mg; Pantotenik asit 50mg; B2 Vitamini 20mg; B6 Vitamini 8.1mg; B1 Vitamini 10mg; H Vitamini 1.5mg; folik asit 1.5mg; B12 Vitamini 0.1mg; Kolin klorür 2800mg; Beta-karoten 1.5mg; metiyonin hidroksilaz analoğunun çinko şelatı 910mg; metiyonin hidroksilaz analoğunun manganez şelatı 380mg; glisin hidratın demir şelatı 250mg; metiyonin hidroksilaz analoğunun bakır şelatı 88mg; DL-metiyonin 5000mg; Taurin 5000mg; L-karnitin 400mg. Organoleptik katkılar: aloe vera özü 1000mg; yeşil çay özü 100mg; biberiye özü. Antioksidanlar: tokoferol bakımından zengin doğal kökenli özler.

Bu da ndnin :D
Ben kullanırdım vitamin sanırım.

Ozge00

Cok uçuk fark yokmus ya

Ayben02

Zaten felicia numuneleri birkaç güne gelir diye tahmin ediyorum eğer severlerse felicia alorim onu da petlebide en iyi gördüm yanlış hatırlamıyorsam 275 TL civarıydı ve yanında hediye ürünler vardi

Ayben02

Aynen felicia petlebide 275 ve yanında 32 liralık hediye ürünler var zaten bundan sonra gramla vermeyi düşünüyorum şimdiye kadar ne kadar yerse veriyordum

Ayben02

Herbirine günlük 50 gram yani günlük 100 gram ayda 3 kilo oluyor bu demekki 12 kg felicia bize 4 ay yeter