Golosi Kısır Kedi Maması

Ayben02

Anket

Golosi
(17 oy)
Felicia
(0 oy)
Toplam (17 oy)

Kedim fiv taşıyıcısı olduğundan dolayı biraz daha iyi mamaya gecmem lazım felicia ve golosiye baktım golosi biraz daha iyi göründü gözüme ama kedilerim sever mi bilmiyorum ve siz hangisini önerirsiniz

26 CEVAP

kaanpolat

Golosi proplandan %6 daha fazla et içererek bir başarı elde etti bence kirpikler çok seviyor

Ozge00

Kirpiler mi yiyor mamayi 🤷

Ozge00

Ürünün İçeriği: Et ve et ürünleri (15% tavuk eti), tahıllar (12% pirinç), balık ve balık ürünleri (6% somon balığı eti), kanatlı ve balık yağı (4.3% kanatlı yağı, 0.5% somon balığı yağı),bitkisel orjinli türevler (0.5% Arbocel® selüloz lifleri, 0.1% hindiba otu inülini), mayalar (0.5% bira mayası), tohumlar (0.5% keten tohumu), mineraller,yumurta ve yumurta ürünleri, deniz kabukluları(0.005% yeşil kabuklu midye tozu - Perna canaliculus).

Analitik Değerler: Nem: %8 ,Protein: %34,Yağ : %13 ,Lif: %2.3 ,Kül: %7.9 ,Kalsiyum: %1.32,Fosfor: %1.01,Sodyum: %0.25,Klorid: %0.61,Magnezyum: %0.07,Potasyum: %0.60,Omega-3 yağ asitleri: %0.44,Omega-6 yağ asitleri: %2.07,Lizin: %1.56,Methiyonin: %0.49.

En fazla bu sekilde detaylı bulabildim. Paketi atmasaymisim keske. Bence genel bir vit kullanmak iyi olabilir. Bilemedim

Ozge00

Benimki yavru mamasını sevmemişti, oyle yedi cok iştahlı yemedi. Herhangi bir sorun da gözlemlemedim.

Kultigin

Golosi bence daha iyi. Fakat taurin oranı biraz düşük olduğu için ekstra taurin paste almanız gerekebilir.

Ozge00

Felicia da kullandim ama goloside et var onun aksine. Tabi et ve türevleri yazıyor ne kadarı et turevidir bilmiyoruz yazmamışlar

kaanpolat

Kirpikler değil pardon kirpiler çok seviyor

Ayben02

Bilmem ben de anlamadım 😸

kaanpolat

Genel de sokakta koyduğum mamayı kirpiler yiyor gece kedilerin hiç doğru düzgün yediğini görmedim toklar genelde bende kirpiler için bırakıyorum

kaanpolat

Bio pet var 34 TL

Kultigin

Golosi yavru kedi mamasının ilave maddelerini buldum.

BESLENME KATKILARI: A 17000 IU, D3 vitamini 1500 IU Vitamin E (3a700) 200 mg, 6 mg B1 vitamini, B2 vitamini 4.2 mg, Kalsiyum, D-pantotenat 12.0 mg, B6 Vitamini (3a831) 3,0 mg, Vitamin Vitamin B12 0.05 mg, 1.0 mg vitamin K, folik asit (3a316) 2,0mg, Biotin 0,15 mg, Niasin (3a314) 50 mg, Kolin Klorür (3a890) 2450 mg Taurin 173 mg, Bakır sülfat, pentahidrat 31.4 mg, 91.2 mg organik formda demir sülfat monohidrat, manganez sülfat, monohidrat 46.2 mg, 93.0 mg çinko oksit,
Zeytin özü 100 mg, Üzüm çekirdeği ekstresi 100 mg. Antioksidanlar.
Koruyucu maddeler ve renklendirici

Ayben02

Golosiyi şuan en uygun marka mama da buldum 7,5 kg 150 TL ayrıca aynı sitede yaş mama olarak da meo gimcat ve obivan hoşuma gitti açıkçası

Obivan içeriği
İçindekiler: Tavuk eti ve ürünleri (%31), Balık eti ve ürünleri (%8), Yağ (%5), Ham Kül (%2), Selüloz (%0,2), Nem (%82), mineraller.

1 Kilogramdaki takviyeler: Vitamin A 1,000 i.u./Kg, Vitamin D3 100 i.u./Kg, Vitamin E 10 i.u./Kg, Çinko (Çinko Sülfat Monohidrat) 5.0mg / kg, (Mangan Sülfat Monohidrat) 2,5 mg / kg, Selenyum (Sodyum Selenit) 0.02mg / kg, İyot (susuz Kalsiyum iodat) 0.25mg / kg, Taurin 250 mg / kg, l-carnitine 0,08/ kg ,Amonyum klorür 2 gr / kg, dl-methionine 0,3 gr/ kg

Zeynepulku

Biraz daha zorlayıp bozita alabilirsen daha iyi olurm 10 kg fiyatı 300 TL civariydi

Ayben02

Golosi yavru mamasinda koruyucu ve renklendirici mi var !

Ozge00

Aynen öyle yazıyormus :/