Kedi Kumu

kaanpolat

Bugün bir şey fark ettim kum kalın taneli olunca daha uzun süre gidiyor. 5 L kalın taneli kum 1.5 ay gitti ilk defa normalde ince taneli 2 3haftda bitiyordu bizde .

13 CEVAP

meowwallace

Bigcat'i beklentimi düşük tutarak denedim, birkaç gün oldu kullanmaya başlayalı. İlk andan bu yana memnuniyetim artıyor. Doğal bir kokusu var, toz zaten yok; kum kabı da patileri de tertemiz. Çok kolay topaklanıyor, dağılma yok. İdrar yayılmıyor alt kısımlara, bu nedenle hem hijyenik kalıyor hem de kum boşa gitmemiş oluyor. İlk izlenimlerim böyle, şahsen ben tavsiye ederim. Denemek isteyen çekinmesin.

Faytekin

Uzun zamandır Ever Clean kullanıyordum son zamlardan sonra bıraktım Biokats Micro ya geçtim ,bundan sonra da Naturel Bastet pelet ı denicez bakalım

Ozge00

Birde Tuylerini yalıyor onu da hesaba katalim

Ozge00

Gece bazen uyurken insan gibi horluyordu, o da çok azaldi. Pelete bağlıyorum bunu

yagmurryamaan

Cat's white markasını öneriririm.

Kueen

İri taneli kumları genelde yetişkin kedilerimiz için tercih etmelisiniz 1 yaşından küçük kedilerimize ince taneli kumlar tercih etmemiz daha sağlıklı

kaanpolat

Birde aranızda kuma 140 TL veren varmı bugün keşfettim kum üzerinde çok durmuyorum çünkü mama orijen olsada kum genelde 15 TL lik oluyordu anlamadım altın kum felan mı

kaanpolat

Ever clear miş marka

Eliiiifff

Tozutmadığı için astım hastası olan kedilere genelde tercih ediyorlar sanırım birde parası bol olanlar

Ozge00

Önemli olan fiyatı değil zaten koku yapmasın, toz çıkarmasın..gerisi benim için önemli değil. Etrafa dağılmasını falan geçtim, toz ciddi anlamda zarar veriyordu kedime. Kumdan çıkıp yanima gelince rahatsız oluyordum üstüne sinen tozdan. Bir de düşünün o kadar kazıyor, kapatıyor birkaç dakika orda vakit harcıyor.
Pelet tavsiye ederim. Kedinizin sağlığı için

kaanpolat

Evet bigcat deniyeceğim pelet olarak merak ediyorum çokta uygun

kaanpolat

Kedim 8.5 aylık zaten

Vancat aktif karbonlu tavsiye ederim.