Bahçede Baktığım Sokak Kedimin Gözünde Üçüncü Göz Perdesini İnmiş Resimdeki Şekilde.

Papatyapori

Daha önce bu tarz bi sorun yaşamış arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim. Çokta yanaşan bir kedi değil. Yardımcı olurmusunuz

3 CEVAP

Ozge00

Maalesef bu cok hasta olduklarında olabiliyor. Baska nedeni var mi bilmiyorum. İmkanınız varsa gecikmeden veterinere götürün.
Bir kutuya yas mama koyup girdiği an kapatabilirsiniz.

Ozge00

Gozle alakalı da bir sorun da olabilir. Hic bilemeyiz. Umarım yakalayabilirsiniz

Kerevit

Bununla alakalı ameliyat olduklarını okumuştm kedilerin ama ayrıntı bilmiyorum veteriner hekim görmeli bence