4.5 Aylık Kedinin İdeal Kilosu Kaç Olmalı?

ygyagmur

4.5 aylık kedim 3.2 kilo çıktı. Gözüme çok geldi ya sizce yaşına göre fazla mı normal mi?

9 CEVAP

sugartgecat

masallah pasama

Deniz00

Kedim erkek 5 aylık olacak bi kaç gün sonra şu an 2.55 kg. Kediden kediye değişir elbet.

darwinnnnn

kediniz boyuna yapısına bağlı benim kedim 5 aylıkken 3.5 kiloydu fakat iri bir kedi olduğu için veteriner sorun olarak görmedi

sforselin

Ideal kilodan çok ideal yağ oranı var aslında. Şişman görünmüyorsa sorun yoktur

JIJOCAN

Evet kediden kediye değişebilir ama ayına göre biraz fazla

Kultigin

Benim kedim biraz uzun. Şuan 4.5 aylık ve 3 kilo. Fakat yine de zayıf duruyor biraz.

Buketbayraktar

Benim ki 7 aylık 2.950 veteriner gayet iyi demişti zayıf durmuyor ufak yapılı sanırım erkek olmasına rağmen. Kediden kediye çok değişiyor ayına göre fazla ama veteriner söyler zaten :)

Anonymus944867

benimki 5 aylık 2.5 kg boyu uzun fit duruyor

baranertaga

Benim kedim 5 aylık 2005 gram çıktı tartıda kediden kediye değişiyor.