Kedi İle Kopek

Findikthecat

Merhaba kopek sahiplenmek istiyorum ama findik ile alisabilirlermi ayni evde kedi kopek besleyen varmi cevap verirseniz cok sevinirim findik icin bi sorun olurmu ?

12 CEVAP

Findikthecat

Bu arada sahiplenecegimiz kopek terrier yani cok buyuk bir kopek degil. (Barinaktan sahiplenecegiz )

Mehmetkr

Alışır niye alışmasın. Önce kokularini alistirin direk bir araya getirmeyin sonra yavaş yavaş birbirlerini görmeye başlasinlar alışması için yavru almanıza gerek yok bazıları öyle düşüncelere kapılmış siz yapmayın eğer köpeğin zarar vermeyeceğinden emin olmak istiyorsanız barınaktan köpek alın barınaklarda kediler ile köpekler yan yana oldukları için birbirlerine alışmış oluyorlar.

kaanpolat

İnşallah dövmez köpeyi. Kıyamam ya evin sahibi kedi olunca çekecek yavru biraz :D

Ozge00

Genelde kopek mi sorun çıkarıyor acaba kedi mi? Kediler genelde sevmez eve yeni hayvan gelmesini kopeklerde de ayni mi acaba? Bende cok sahiplenmek istiyorum ama hem apartman sıkıntı hem benim korkak kedi sıkıntı :/

Mehmetkr

Yavru mu alıcaksınız? Yavru alacaksaniz kediden bir süre uzak tutun. Sonradan gelen kedi olsa köpek birşey yapmazdı ama köpek sonradan geldiği icin kedi ona rahat vermez

Findikthecat

Evet barinaktan sahiplenecegiz 🙏 Cevabiniz icin tesekkur ederim ☺

Findikthecat

Anlasirlar diye dusunuyorum hem birlikte arkadas gibi olur findik icinde cok iyi olur 😻 Ama biraz zor olabilir findik biraz agresif :)

Mehmetkr

@Ozge00 Kopekde kedilere karşı saldırganlık yoksa neredeyse hiç sıkıntı çıkarmaz kediye karşı. Genelde asıl sıkıntı kediler oluyor. İstisnalar olabilir

Findikthecat

Yok hayir yavru degil yetiskin bir kopek

Findikthecat

Yok hayir yavru degil yetiskin bir kopek

Mehmetkr

Ha iyi o zaman

Findikthecat

Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim