Aşı Sonrası Kusma Ve Halsizlik

Verdatrtp

4 aylık kedime çok fazla aşı yapıldı sizce ağır gelmiş olabilir mi? İlk önce kedimin derisini kaşıması ve yaralar oluşması nedeni ile veterinere gittim. Pire ısırığı alerjisi dendi ve o gün 4 iğne oldu. Haftaya 2 iğne daha oldu. 2 hafta oldu Ama kedim iyileşmedi bende başka bir veterinere gittim. Bu veteriner de alerji dedi 5 gün boyunca her gün bir iğne yaptı. Yarın da mantar aşısı olacak. Kedim bu son 5 iğneden birkaç gün sonra kustu, bugün hiç yemek yemedi ve bütün gün yattı. Sizce aşılardan dolayı olmuş olabilir mi?

4 CEVAP

Merve203

Vitamin kullanin. O kadar aşı sonrasi bağışıklıgi düşmüştür. Mantar aşısı acil gerekli degilse vitaminle bağışıklıgini yükselttikten sonra yaptırın. Ve kedini hicbir şey hala yemediyse veterinere danışın

Ozge00

Cok fazla asi yapılmış.
Mama değişikliği mi yaptınız acaba alerji ile alakası olabilir. Alerji icin bir sey yapılmadı hic bir krem verildi yarası için kendi geçti 1 haftaya.
Mantar aşısı yorucu bir aşıymis, kedime mantar dendigi halde vet tavsiye etmedi hiç.
Mama ile alakalı olduğunu düşünüyorsanız mamayi değiştirmeyi deneyin bence.

Ozge00

Mantarı yaptırmayın derim ben şahsen.

Ozge00

Belli ki de asılardan dolayı bu şekilde. Bazen tek bir asiyi bile kaldıramayabiliyorlar. Umarim çabucak atlatir