Kedim Çok Tüy Döküyor

BaharSonmez
BaharSonmez

400 Puan

İyi akşamlar 2,5 yaşında british shorthair cinsinde kısırlaştırılmış bir kedim var yaklaşık 2 aydır çok tüy dökmeye başladı hareketlerinde bir değişiklik yok hala çok oyuncu ve mamasını da sıklıkla yiyor bu yüzden hasta olduğuna ihtimal vermedim geçer diye bekledim ama geçmiyor bir veterinere bu durumu anlattım mama değişikliği yapmamı istedi pro plan derma plus mamayı önerdi şu an kullandığım mama N&D kısır mama veterinerin önerdiği mamayı almalı mıyım eski mamasina göre daha mı iyi olur bilmiyorum sadece tüy dökümünde etkili olduğunu öğrendim vitamin olarak da eski mamasi kadar iyi midir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.


3 CEVAP

Faytekin
Faytekin

11843

Proplan derma plus tüy konusunda etkili evet ama içerik olarak kesinlikle Nd kadar iyi bir mama değil,Nd kullananlarda biraz tüy dökümü oluyor evet bizde dahil ama sırf bu yüzden mama değiştirmenize gerek yok bence,vitamin takviyesi ve düzenli tarama ile büyük ölçüde azaltabilirsiniz.


Zoetis VMP diye bir vitamin hapı var. Henüz kullanmadım ama yorumlarında inanılmaz işe yaradığı söyleniyor. Hem vitamin hem de tüy dökülmesini önleyen/azaltan bir ilaç. Bir bakın isterseniz👍🏻


BaharSonmez
BaharSonmez

400

Teşekkür ederim:)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 82 Görüntüleme
  • 3 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 32404 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR