Kedim Hiç Tüy Kusmadı

Nesealper

Kedim 9 aylık tekir kedi çimi yiyor malt vermiyorum hiç tüy kusmadı bu bir sağlık problemi oluşturur mu ? Veteriner bazı kediler kusmaz dedi ama 1-2 kez denediğini gördüm

5 CEVAP

Anonymus386040

Malt vermeniz gerekiyor.

sforselin

Aslında kusmaması sağlıklı olan. Tüyleri direkt sindirebiliyor(?), kakasıyla çıkıyorsa topak olmuyor dolayısıyla kusmuyorlar. Kusmaya çalışıyor ama kusamıyor olması şüphe ettirdi beni. Çünkü hem kakayla atamıyor hem de oluşan topakları kusamıyorsa birikme yapabiliyor. Ameliyat dahi gerekebiliyor böyle durumlarda :(

Nesealper

Kakasında da tüy görmüyorum veterinere gittiğimizde tekrar soracağım

alabalik32

Benimki de aynı 9 aylık tüy kusma veya kakada hiç görmedim şimdiye kadar.

Nesealper

Malt veriyor musunuz