İshal

senatsn

Yavru kedime iki gündür akşamları az miktarda kuru mamayla karışık yaş mama verdim fakat bugün hafif ishal olduğunu ve kakasının biraz daha fazla koktuğunu fark ettim. Yaş mamadan dolayı mıdır? Endişelenmeli miyim?

4 CEVAP

ferhat05

Büyük ihtimal yaş mamadandır.

Deniz00

Kuru mamaya alışkınsa biraz bağırsak düzeni oturana kadar yaş mamayı kesin. Benim kedimde ishal oluyordu 2.5 aylıkken yaş mama verdiğimde o ara kestim şimdi tekrar vermeye başladım artık ishal olmuyor ama yaş mama verince koku oluyor.

Denizygt

Bence yavru kedinizi kuru mama dışında ek besinlerle haşlanmış yumurta sarısı ev yoğurdu kefir ve tuzsuz peynirle ödüllendirmelisiniz bağışıklığı ve sağlığı açısından ayda bir ciğer haşlayıp az içerisine pirinç ve havuçta ekleyebilirsiniz

Littlecats

Yaş mamadandır ev yoğurdu ver geçer