Kedi Maması Önerisi Verebilir Misiniz?

ferhat05

Anket

Pro Plan
(8 oy)
Brit
(6 oy)
Hill's
(5 oy)
Felicia/Matisse (Yorumda da belirtirseniz sevirinim.
(5 oy)
Toplam (24 oy)

Veteriner hekimimiz N&D almayın dedi. ProPlan veya Hill's önerdi. Ben sadece risk almamak için N&D almak istemiyorum. Aklımda *Hill's, Brit Care, Pro Plan *var. Ama Felicia ve Matisse hakkında biraz bilgi verir misiniz? İçeriği ve deneyenlerin aldığı verim iyi mi?

16 CEVAP

Bütçeniz yetiyorsa ND, yetmiyorsa Profine (içerik olarak zengin, Pro Plan sonrası geçmeyi düşünüyorum). Yavru kedi maması için yazdığımı da belirteyim.