Kedim Arabaya Her Bindiğinde Çok Miyavlıyor Ne Yapmalıyım?

Hera3310

Kedim Hera bir yere giderken arabaya binince çok miyavlıyor ve ısırmaya başlıyor sakinleştirmek için yapabileceğim bir şey var mı?

2 CEVAP

ferhat05

Bizimki de öyle. Annesi de öyleydi. Bizimki bir de kusuyor ve kakasını yapıyor korkudan taşıma kabına. Sakinleştiriciler var ama biraz pahalı diye biliyorum. Eğer sadece veteriner hekime götürüyorsanız biraz katlanmanız gerek. Ama siz derseniz ben veririm parayı sorun değil o zaman hep sakinleştirici verip gidin gelin.

Cemrecookie

Gimcat antistress 1 saat önce 6 cm yedirin tadını da seviyorlar sakinleştiriyor ben kedime kullanıyorum çok memnunum