Lösemi Aşısı

sugartgecat

kedime önceden lösemi aşısı yaptırmıstık 1 gün halsiz istahsız yattı ama diğer gün kendine gelmisti bu ası biraz korkutuyo acıkcası bugun de ası günü kararsızım ikinci asıyı yaptırmak ve yaptırmamak konusunda acaba bi sey olur mu yaptırsam

3 CEVAP

Erogluekiin

Birinci dozu yaptırdıysanız 2. Dozu yaptırmanızı öneririm. Benim de haftaya 2. Doz vaktim

Denizygt

En iyisini yapmışsınız yaptırmakla aşıların ilk dozunu yaptırıp ikinci dozunu yaptırmayınca ilk dozun bi koruyuculuğu olmuyor

sugartgecat

yaptırdım yine biraz halsizlesti gibi..