Sahiplendiriyorum

bensualkn

Erkek arkadaşımın kedilere alerjisi olduğundan evde tutamıyorum, ona iyi bakacak birilerini arıyorum. İsmi alp. Çağırıldığında geliyor.kumral, 22 yaşında ve alanı bilgi iletişim teknolojileri. Düşünenler benimle iletişime geçerse sevinirim.

14 CEVAP

sugartgecat

bence bi ilan acın tinder cok etkili diye duymustum

Petlover34

22 yaşinda kedi mi diye okurken :)))) bende olsam senin gibi yapardim çok haklisin :D

sforselin

Sahiplendirebilseniz de özler şimdi sizi yine gelmek ister evinize. Hekimiyle görüşün ilaçlarla alerji durumu azaltılabiliyor. Ya da kedileriniz için bazı spreyler var. Onlar da işe yarayabiliyorlarmış. Büyümüş şimdi çok isteyen de olmaz onu. Diğer yolları deneyin :)

Ozge00

Ne :D

incirreis

ahashdahh ciddi ciddi okuyordum

Puannti

buralarda genelde tartışma linç okumaya alıştığımdan iyi geldi teşekkürler 😄

yelizsenol

baya bi defalarca okudum ahahhahahahahahahshshhs bu neydi yaaa

ecrinnurAslan

benim de küçük kardeşimin alerjisi var ben de kedimi vermek zorundayım benim için çok zor Maya'dan ayrılmak😭 sizi çok iyi anlıyorum

Salihaylmz

Hahaha harika😂😂😂

BurcuAlexx

Hahhaha, bende buraya sahiplendirmek için şu sitelere ilan koyabilirsiniz demeye gelmiştim, konu ciddi değilmiş galiba jhvköhgvgfhgkh

Alperen07

Sahiplendirme sözleşmesi yapın yaşı geçmiş kedinizin ahahaksldldlfj( ╹▽╹ )

Kısırlaştırma şartı da ekleyin :))

alabalik32

Tekrar tekrar okudum. Siz erkek arkadaşınızımı sahiplendirmek istiyorsunuz :))))

Zukooo

Hahahahhahahahah valla barınak önerebilirim ben