Hangi Marka Mama Almalıyım?

Merhaba öncelikle ben sokak kedileri için mama alıyorum ama hangi mamayı araştırsam sitelerde içeriği çok kötü diyor. Sokak hayvanlarına aldığım için erken bitiyor bu yüzden 15 kg 150-200 tl arasında fiyatı olan mamaları alabiliyorum. Bu fiyat aralığında önerdiğiniz bir mama var mı? Internetten araştırdım ama doğru dürüst bi sonuca ulaşamadım. Cevaplayan olursa çok sevinirim

1 CEVAP

nurrrgll

youtube ta ilayda öztürk diye bir kanal var gerçekten tüm mamaları içeriğiyle beraber ele almış hem yavru hem sokak kedileri hem de yetişkin kediler için ayrı ayrı içeriklerini inceleyerek videolar yapmış bence onu izleyebilirsin çok yardımcı olur bu konuda.

https://www.youtube.com/watch?v=nvlVV4o-aSs&t=504s