İdrar Yolu Problemi Olan Kedim İcin Mama

nkltsn

Kedime ara ara idrar yolu enf yasayan bi kedi, erkek kısır 4 yasında ve kilolu. 3 ayda bir rc üriner mama kullanıyorduk geri kalan zamanlarda proplan obezite maması. Ne zaman obezite mamasına gecsek idrar yolu atak yaptı en son sonda takıldı, o zamandan beri üriner mama yemiyor ben de artık obezite maması yedirmek istemiyorum, yemek yemedigi icin veteriner yedigi bi sey verebilirsiniz dedi. Rc indoor mu acana indoor mu sizce?

2 CEVAP

snotfound

Veterinerinize danışmanızı öneririm

Ayseenur10

İdrar yolu enfeksiyonlarına yatkınsa normal bir mama kullanmamanız gerekiyor, hills urinary, virbac urinary deneyebilirsiniz. Başka veterinerlerden de fikir alın ama dediğim gibi normal mama bu hastalığa yatkın kediler için riskli