Sizde De Durum Böyle Mi?

geceem

Kedimi kısırlaştıralı bir ayı geçti. Ama hala dışarı için bas bas bağırıyor. Zaten kısırlaştırmayla ilgisi olmadığını biliyordum, bebeklikten beri dışarıyı aşırı seviyor. Son zamanlar çok meraklı olduğu için kaçmaya başlamıştı bahçeden, bu yüzden bir aydır çıkarmıyorum ama durum kötü bağırıyor hergün kapıda bekliyor çok üzülüyorum:(

1 CEVAP

Busebakis

Bizimki dişi ilk kızgınlığını yaşamıştı ve 1 haftaya yakın sürekli kapılara miyavladigi için sakinleştirmek için evde nöbetleşe uyuduk diyebilirim çünkü çok yüksek sesle miyavliyordu. Yarın kisirlastirali 1 hafta olacak ve bu huyunu daha hiç tekrarlamadı ancak herkes kisirlasan kedi sakinleşir dediği halde bizimki ekstra hareketlendi mesela ama hiç dışarıyı görmedi bizimki dışarı merakı da yok belki cama yapıştırılan dışarıyı izleyebileceği yataklardan alsanız hevesi biraz azalır.